Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mira Janji - M'paske Dashur Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Rastesisht te kam par aty ku rinim bashkë
por tani tjeter kush pot te puthë plotafsh tash ajo i shijon buzet
qe me vran edhe pse asnje javë si kan qe ne u ndam

ref:{2x}
Mapaske dashur per nje dit
mpaske dashur per nje natë
spepse je nje i pa shpirt qe vret gjdo ditë nga pak

Gjdo minutë qe kalon me duket sa një vjet skam fuqi as te shikoj
se si asaj i thetash ajo i shijon buzet qe me vran edhe pse asnje javë si kan qe ne u ndam

ref:{2x}
Mapaske dashur per nje dit
mpaske dashur per nje natë
spepse je nje i pa shpirt qe vret gjdo ditë nga pak


Ky tekst u dërgua nga Lirinda Cakolli


Nuk kemi video për këtë këngë.


Mira Janji
Publikimi: 02/12/2008


Mira Janji - M'paske Dashur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "M'paske Dashur".
3. Video është e këngës "M'paske Dashur", por nuk këndohet nga Mira Janji.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mira Janji:


Komente 0