Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mira Janji - I Mallkuar Qofsh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Sdua te flas me me ty
asgje nuk mbet per ne te dy
jo nuk dua ta fali prap
tnjejtin mekat qe e ben cdo nat

Ti ne vend te zemres
nje cop me akull e paske ven tani
shume here e ke perbuzur
tash e varose ket dashuri

Ref.
I mallkuar qofsh pergjithmon
as te maresh frym se meriton
te mallkuar jane edhe keta lot
qe per ty i derdha sot

gjithmon i mbushur me faj
mua me ke e kthehesh pran saj
dhimbjen time ti nuk e veren
ne syt e tu tjeter

Ti ne vend te zemres
nje cop me akull e paske ven tani
shume here e ke perbuzur
tash e varose ket dashuri

Ref.
I mallkuar qofsh pergjithmon
as te maresh frym se meriton
te mallkuar jane edhe keta lot
qe per ty i derdha sot


Ky tekst u dërgua nga BanaMira Janji
Publikimi: 22/02/2013


Mira Janji - I Mallkuar Qofsh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "I Mallkuar Qofsh".
3. Video është e këngës "I Mallkuar Qofsh", por nuk këndohet nga Mira Janji.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mira Janji:


Komente 0