Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mira Janji - Mos U Prek Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

dje te thash qe sdo te jem e jotja
por se pata me gjith mend
je i vetmi qe ne zemran time
pegjithmon ti zure vend

dje te thash qe do ta gjej nje tjeter
por kjo nuk eshte e vertet
e pranoj qe thell ne mua
ti ke qene e prap ke mbet

Ska njeri qe me ty krahasohet
as te gjuri askush ste afrohet
mos u prek nga fjalet e mia
si tha zemra por xhelozia

jemi lindur vec per njeri tjetrin
na percjell i njejti fat
ndonjeher edhe lendohem
por kjo ndjenje nuk qendron gjat.

Ky tekst u dërgua nga  danja


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 22/04/2009


Mira Janji - Mos U Prek
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos U Prek".
3. Video është e këngës "Mos U Prek", por nuk këndohet nga Mira Janji.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mira Janji:


Komente 0