Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mira Janji - Pa Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  19

Un e humba krenarin per shkak te dashuris
por ti humbe dashurin per shkak te krenaris
kush s'me deshi ne ket jet nuk do ta dua kurr
pse s'me vrave me mir me zemren tende gu

ti nuk ishe kurr atje
sa her qe isha keq
e rendohet shpirti im se doja un nje dreq
qfar esht kjo qe dhemb kaq shum
ilaqet s'me sherojn
dhe kjo dhimbje me qmend
dhe fryma s'me mjafton

mos me thoni ju me asgje, nuk ju besoj
se ne krah te kujt ti po fle
s'do ta pranoj s'do ta pranoj

si me t'harru krejt kemi bashk
nje jet e teper te kam dasht
do mbetesh per jet
gjysma ime shtrenjt
parajsa qe se pash
si me t'harru krejt
kemi bashk nje jet
e teper te kam dasht
do mbetesh per jet
gjysma ime shtrenjt
parajsa qe se pash

mos me thoni ju asgje nuk ju besoj
se ne krah te kujt ti po fle
s'do ta pranoj s'do ta pranoj

si me t'harru krejt
kemi bashk nje jet
e teper te kam dasht
do mbetesh per jet
gjysma ime shtrenjt
parajsa qe se pash
si me t'harru krejt
kemi bashk nje jet
e teper te kam dasht
do mbetesh per jet
gjysma ime shtrenjt
parajsa qe se pash

si me t'harru krejt
kemi bashk nje jet
e teper te kam dasht
do mbetesh per jet
gjysma ime shtrenjt
parajsa qe se pash
si me t'harru krejt
kemi bashk nje jet
e teper te kam dasht
do mbetesh per jet
gjysma ime shtrenjt
parajsa qe se pash


Ky tekst u dërgua nga ArtaMira Janji
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/08/2014
Festivali: Celësi Muzikor 8


Mira Janji - Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty".
3. Video është e këngës "Pa Ty", por nuk këndohet nga Mira Janji.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mira Janji:


Komente 0