A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mira Kala

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  27
  • Vendlindja:
  • Diber 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Belgjikë 
BIOGRAFIA: Mira Kala është një këngëtare. Mira Kaloshi (bashkim i dy germave nga mbiemri i babait dhe i nenes se saj) ka lindur ne Diber. Ajo ishte 5-6 vjeç kur prinderit e saj bashke me dy femijet e tyre emigruan ne Belgjike. Eshte vleresuar shume per talentin e saj, duke u cilesuar si nje artiste me te ardhme te sigurt. Perveç teksteve te kengeve, asaj i pelqen te shkruaje edhe kolume, te cilat i publikon ne Web Faqen e saj zyrtare. Nje nga shkrimet e saj me te spikatura eshte "De zoek...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Faqja

Zyrtare

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Keda Braja

Graciela Marku

Jona Jasimi

Laura Lila

Eriselda Hadri

Migena Buci

Tina (Eglantina Bushkashi)

Eva

Albiona Kolshi

Anjeza Bicaku


Tags: Mira Kala, Mira Kaloshi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019