Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mira Konci - Mes Nesh Është Dashuria Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Cdo mengjez vjen e pershendet
SI agim miremengjez i them
plot me drite shoqeron ajo njerezit

Eshte mes nesh eshte ne cdo gezim
ne cdo kenge ,ne cdo rruge te re
eshte tek une eshte tek ti ne zemra

Refreni
Dashuri krahet hap mbi njerezit troket
edhe tingujt ne zemrat tona zbret
me zemren qe rreh,bashke me kengen e re
bashke me diten qe nis ,tok me diellin qe lind
oh Dashuriiiiii

Ashtu si cdo t'ndihmoj
pranveren lajmeron
nje manushaqe
Ashtu dhe gezimi yne
se cka ne zemer e sjell ne faqe

Dashurija jone qe zemrat lidh
qe rrahin bashke qe ecin bashke
eshte gezimi yne e ardhmja jone
eshte kenge e re e jetes sone
Mira Konçi
Publikimi: 13/12/2013


Mira Konci - Mes Nesh Është Dashuria
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mes Nesh Është Dashuria".
3. Video është e këngës "Mes Nesh Është Dashuria", por nuk këndohet nga Mira Konci.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mira Konçi:


Komente 0