Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mira Konçi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  100
 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • U.S.A. 
 • Mosha:
 • 47 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Mira Konçi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe e lehtë. Talenti i Mira Konçit u zbulua në fundin e viteve '80 nga kantautori Gjergj Leka. U organizua një koncert recital për prezantimin e saj në publik dhe u transmetua nga Radio Televizioni Shqiptar. Një mega-koncert, një mega-prezantim që bëri xhelozë këngëtarët më me zë të asaj kohe. Mira sillte një fryme të re në muzikën e atyre viteve që qante për ndryshim. Pas këtij prezantimi, Mira Konçi u bë protagoniste absolute e festivaleve të viteve në vazh...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Bashkëshorte e

Shpëtim Saraçit

Nëna e

D Slim

Komente

4 🔥E Pa Thena Fjale

★★★★★


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (2)

2
5

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY

Artistë Të Ngjashëm:

Alma Bektashi

Donika Gashi

Laureta Meci

Drita D'avanzo

Rovena Dilo

Fatjeta Barbullushi

Odeta Dervishi

Ermira Kola

Hirushe Xhemali

Elinara Shehu

Tags: Mira Konçi, Shpetim Saraçi, Mira Konci


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet