Më mbaj mend (për 1 muaj)

Miranda Hashani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  250
 • Vendlindja:
 • Paris 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 47 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Miranda Hashani është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe e lehtë. Miranda Hashani u lind ne France, por eshte kthyer ne Shkup me familjen. Miranda është e martuar me Mentor Miftarin, me të cilin ka dy djemë, të cilët tani jetojnë në Gjermani. Me muzike fillon qe ne moshen 5-vjecare, kurse ne moshen 10 vjece ftohet nga RTVM ne Shkup per te bere incizimet e kengeve te para per femije, duke pare talentin e saj ne muzike. Pothuaj nuk kishte koncerte e festivale ne Shqiperi, Kosove, Maqedoni qe te mos ishte prezente...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Komente

1 🔥Bashkë Me Këngën, Në Dasmën Tuaj (2018)

Live 2016 (2016)

Miranda (2013)

Mos Më Lini Vetë (2005)

Më Mungon (2001)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lora Braha

Fikrije Lushaku

Enkelejda Arifi

Emine Toska

Eliza Hoxha

Mimoza Mustafa

Aurora Susuri

Aida Baraku

Teuta Selimi

Albina Burrniku

Tags: Miranda Hashani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet