Më mbaj mend (për 1 muaj)

Miranda Hashani - Hajde Hajde Djali I Ri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

o hajde hajde o djal i ri
po kam frike nga kjo dashni
o hajde hajde o djal i ri
o si po shkon hallit se di
o si po shkon halli se di
o po ka frike nga kjo dashni
o po kam frike nga kjo dashni
si do te shkon hallit s edi

o mbeta vetem o ne vetmi
na mori ne qafe kjo largesei
o mbeta vetem o ne vetmi
na mori ne qafe kjo dashuri
o mbeta vetem ne vetmi
o si tja bej hallit se di
o si tja bej hallit sedi
na mori ne qafe kjo dashuri


Ky tekst u dërgua nga Klarinetisti


Nuk kemi video për këtë këngë.
Miranda Hashani - Hajde Hajde Djali I Ri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Hajde Djali I Ri".
3. Video është e këngës "Hajde Hajde Djali I Ri", por nuk këndohet nga Miranda Hashani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Miranda Hashani:


Komente 0