Më mbaj mend (për 1 muaj)

Miranda Hashani - Ti Apo Enderra Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Unë të dinja të harruar
Dhimbja më kaloi
Ato letra që ke shkruar
Jo nuk i lexoj

Edhe puthjet, ledhatimet
Jo nuk i kujtoj
Se më bëjne që ëndrrës sime
Të mos i besoj

Në çdo ëndërr e di
Ka diçka të vërtetë
Ka gëzim apo dhimbje nga jeta
Vetëm dua ta di
Kur nuk ndjen dashuri
Pse në ëndërr më vjen përsëri

Je ti
Ajo që ikën dhe më kthehesh përsëri
E di
Je ti
Ajo që ikën dhe pas vetes në vetmi
Je ti
Ajo që jep dhe di të marri dashuri
E di
Je ti
Ajo që jetën ma ndryshon
Më bën tjetër njeri


Miranda Hashani - Ti Apo Enderra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Apo Enderra".
3. Video është e këngës "Ti Apo Enderra", por nuk këndohet nga Miranda Hashani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Miranda Hashani:


Komente 0