Më mbaj mend (për 1 muaj)

Miranda Hashani - Ah Kjo Sevdaja Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Më qan zemra sonte në këtë natë
oooo si më ike e më le të ngrahtë
oooo si më ike e më ler të ngrahtë ej kujt i qahem
dhe çma ke të shkrehtë
jo nuk mund ti mbaj 100.000
vite
T'kam dasht si vëlla unë të duroj
ooo si më rrite e më lerë
të ngrahtë
ej kuj ti qahem dhe çma ke të shkrehtë
jo smund mbajë 100.000 vite
Qeshu ti qeshu sonte natën ta kaloj ti hedhim got hedhim valle të këndojm
të lumtur jemi tash sa jemi do ti
sa më ka marr malli ti shoh ty ata sy të lumtur ne jemi tash sa jemi t'doti sa me ka marr malli ty
ti shoh ty ata sy
shumë të prita shumë të prita
100 vjet pa ty ti hedhim gotat bashk sa lumturi
të lumtur ne jemi tash sa jemi do ti sa me ka marr malli ty ti shoh ata syyyyy.
të lumutr ne jemi bashk sa jemi
doti sa me ka marr malli ty ti shoh ata syyyy.
Këndoi Miranda Hashani
Albumi i parë:2000


Ky tekst u dërgua nga  albani


Nuk kemi video për këtë këngë.
Miranda Hashani - Ah Kjo Sevdaja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Kjo Sevdaja".
3. Video është e këngës "Ah Kjo Sevdaja", por nuk këndohet nga Miranda Hashani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Miranda Hashani:


Komente 0