Më mbaj mend (për 1 muaj)

Miranda Hashani - Askërkush S'më Hynë Në Sy Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kush te pruni djalo
ty n'mahallen time
mallku qoft sahati zi

Se ma bane djalo
zemren cop e grim'e
rri mendoj vetem per ty

Mos me nguc or djal
se jam e re
dhe kam ra o n'sevda me tyqysh se t'pash o djal
per t'paren her
askerkush o s'me hyn ne sy

Cikat e mahalles
me ty shpesh takojne
e un' vuj' se ty te du

Bashk' me ty shetisin
embel bisedojne
si s'ma the nje fjal' dhe mu


Ky tekst u dërgua nga Miranda


Nuk kemi video për këtë këngë.
Miranda Hashani - Askërkush S'më Hynë Në Sy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Askërkush S'më Hynë Në Sy".
3. Video është e këngës "Askërkush S'më Hynë Në Sy", por nuk këndohet nga Miranda Hashani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Miranda Hashani:


Komente 0