Më mbaj mend (për 1 muaj)

Miranda Hashani - Rajmond Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  9

TI BUZEQESH ME IRONI
KUR TE THEM SE TE DASHUROJ
DHE E QUAN CMENDURI
KUR UNE DASHURI T'KERKOJ

RAJMOND O MOND
PERSE VALLE TI ME TURTURON
NESE NUK ME DASHURON
PSE ME BEN QE TE SHPRESOJ

NDOSHTA SJAM VERTET PER TY
NDAJ MUNDOHEM TE TE HARROJ
PO SI NDAL TI ATA SY
QE EDHE NE ANDER TE PROVOKOJN

RAJMOND O MOND
PERSE VALLE TI ME TURTURON
NESE NUK ME DASHURON
PSE ME BEN QE TE SHPRESOJ


Ky tekst u dërgua nga BEKIM FERA


Nuk kemi video për këtë këngë.
Miranda Hashani - Rajmond
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rajmond".
3. Video është e këngës "Rajmond", por nuk këndohet nga Miranda Hashani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Miranda Hashani:


Komente 0