Më mbaj mend (për 1 muaj)

Miranda Hashani - Pse O Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  2

Ne u ndamë, për një fjalë
E ti ike, dalëngadal
E s'u ktheve, ma tek unë
Më le vetëm, të pa gjumë

Të gjithë njerëzit, bëjnë çudi
O si u ndamë, ne të dy
E as unë vet, s'e kuptoj
O e trishtuar, vetëm lotoj

Refreni (dy herë)

Pse o zemër, mban mëri
Pse kur digjesh, për dashuri
E ç'na duhet, kush ka faj
Eja t'puthë, në krah të t'mbajë


Ky tekst u dërgua nga Toki


Nuk kemi video për këtë këngë.
Miranda Hashani - Pse O Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse O Zemer".
3. Video është e këngës "Pse O Zemer", por nuk këndohet nga Miranda Hashani.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Miranda Hashani:


Komente 0