A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Miranda Lambert

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Emri i Vërtetë:
  • Miranda Leigh Lambert-Shelton
  • Vendlindja:
  • Longview, Texas 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Sh.B.A. 
  • Mosha:
  • 35 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Miranda Lambert është një këngëtare e huaj shumë e njohur. Miranda Leigh Lambert-Shelton is an American country music artist who gained fame as a finalist on the 2003 season of Nashville Star, where she finished in third place and later signed to Epic Records. Lambert made her debut with the release of "Me and Charlie Talking", the first single from her 2005 debut album Kerosene. This album, which was certified Platinum in the United States, also produced the singles "Bring Me Down", "Kerosene", and "New...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Ciara

Jennifer Hudson

Kat Deluna

Christina Perri

Malù

Carly Rae Jepsen

Alessandra Amoroso

Natalia Kills

Anahi

Leona Lewis


Tags: Miranda Lambert

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019