Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Mirela Deda

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Mirela Deda është një këngëtare e njohur. Në Nëntor 2013, Mirela Deda merr pjesë në Musical-Fest 2013 me këngën "Shtepia E Nenes". Më datë 8 Mars 2017, Mirela Deda publikon videoklipin "Valle Shqipetare". Muzika e këngës u punua nga Artur Qerimi, teksti u shkrua nga Armand Trebicka. Videoklipi u prodhua nga Swart Production. Më datë 22 Nëntor 2018, Mirela Deda publikon videoklipin "Kolazh Jugu 2018"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareVika Deti


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Luljeta Kuraja

Xhesika Lela

Stela Brahimllari

Yllka Berisha

Pegi Xhani

Gledis

Sevi

Liliana Kanina

Enkela Bisha

Entela Ilirjani

Tags: Mirela Deda, Mirela


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet