A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Miriam Cani Poston Foto Me Vajzën


Choose star rating

Rating:  3.4 / Votes cast:  5
[31-01-2016]
Këngëtarja Miriam Cani nuk është parë shumë aktive në muzikë kohëve të fundit dhe arsyeja dihet sigurisht, pasi angazhimi i saj si nënë e ka lënë për pak kohë larg nga muzika.

Miriami & Albania u bënë prindër në nëntor të vitit të kaluar, pasi sollën në jetë një vajzë rë cilën e pagëzuan me emrin Amelia.

Edhe pse të dy figura të njohura ata nuk shprehën dëshirë që ta ekspozojnë bebenë e tyre nëpër rrjetet sociale.

Megjithatë Miriami ka postuar së fundmi një foto në Instagram ku shihet bashk me Amelinë duke e mbajtur në krah, por sërish nuk e ka zbuluar fytytën e vajzës.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019