Miriam Cani

Miriam Cani Poston Foto Me Vajzën

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[31-01-2016]
Këngëtarja Miriam Cani nuk është parë shumë aktive në muzikë kohëve të fundit dhe arsyeja dihet sigurisht, pasi angazhimi i saj si nënë e ka lënë për pak kohë larg nga muzika.

Miriami & Albania u bënë prindër në nëntor të vitit të kaluar, pasi sollën në jetë një vajzë rë cilën e pagëzuan me emrin Amelia.

Edhe pse të dy figura të njohura ata nuk shprehën dëshirë që ta ekspozojnë bebenë e tyre nëpër rrjetet sociale.

Megjithatë Miriami ka postuar së fundmi një foto në Instagram ku shihet bashk me Amelinë duke e mbajtur në krah, por sërish nuk e ka zbuluar fytytën e vajzës.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Miriam Cani Poston Foto Me Vajzën


Komente 0