Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Miriam Cani

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  542
 • Vendlindja:
 • Elbasan 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Shqipëri 
 • Mosha:
 • 34 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Miriam Cani është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Skena është shtëpia e saj e dytë dhe Miriam Cani është sprovuar me të që në moshë të vogël kur nisi kurset e para të këndimit, kërcimit dhe pianos. E angazhuar në shfaqje teatrale dhe aktivitete të ndryshme muzikore, ajo hodhi hapat e parë drejt një rrugëtimi që një ditë do t’i dhuronte adhurues të panumërt. Kur ishte vetëm 5 vjeç ajo u shpërngul për në Gjermani së bashku me prindërit dhe vëllain e saj. Përveç shkollës, Miriami mori mësime për...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

11 🔥🔥

Bashkëshorte e

Alban Skënderaj

Ish-Anëtare e grupit

Preluders

Profili

Twitter

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (14)

6
7
5
7
6
2
6
20
40
0
0
0
0
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Rosela Gjylbegu

Orinda Huta

Anxhela Peristeri

Soni Malaj

Besa Kokëdhima

Ronela Hajati

Elvana Gjata

Anjeza Shahini

Elsa Lila

Mariza Ikonomi

Tags: Mirjam Cani, Miriam Cani, Myriam, Preluders, Cami, Alban Skenderaj


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet