A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Miriam Për Herë Të Parë Mbi...


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
[03-02-2016]
Këngëtarja Miriam Cani e cila për një kohë të gjatë nuk është paraqitur me ndonjë projekt të ri muzikor po është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto ku shihet në avion, pasi po bëhet gati për fluturimin e radhës.

Megjithatë në mbishkrimin e fotos ajo ka lënë shgkrim shumë interesant.

“Mami për herë të parë mbi re”, ka shkruar Miriam në mbishkrimin e fotos duke na lënë të kuptojmë që është hera e parë që hipën në avion pas lindjes.

 (B.A/Teksteshqip.Com)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019