Më mbaj mend (për 1 muaj)

Miril

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Emri i Vërtetë:
  • Lirim Bllaca
  • Vendlindja:
  • Prizren 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
BIOGRAFIA: Miril është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Miril ose Lirim Bllaca filloi te merret me rap qysh ne femijeri dhe ndoqii hapat e Lamm'G Me te cilin ka shumicen e kengeve. Më datë 23 Shtator 2010, Lamm-G publikojnë videoklipin "Ti Edhe Ti", në bashkëpunim me Miril, Astro Mc & Gjonny....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mr.Trimi

D-Komit

Explicit

Lindy

Rascom

Liberian Selimi

Merytoni

ZeeroMan

Overlord

EMI

Tags: Miril, Lirim Bllaca


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet