Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Mirjan Athina

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Mirjan Athina është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo etno. Më datë 2 Tetor 2017, Mirjan Athina publikon videoklipin "Hey Miss Tu Fala". Më datë 30 Nëntor 2017, Mirjan Athina publikon videoklipin "Si Hije Nga Pas Me Ndjek". Teksti u shkrua nga Dritan Shtylla....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Romsi

Brendo Muharremi

Serdi

Arlind Tirona

Noldi Sula

Defrim Qerimi

Geni Vesholli

Shpetim Franca

Ylber Franca

Astrit Tirona

Tags: Mirjan Athina


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet