A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mirjeta Mema

Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  25
BIOGRAFIA: Mirjeta Mema is a popular singer of Modern Traditional music. Në Maj 2008, Mirjeta Mema merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Ishte Faji Yt Eshte Faji Im". Në Maj 2009, Mirjeta Mema merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Legjende Dashurie". Në Maj 2010, Mirjeta Mema merr pjesë në Netët e Klipit Shqiptar 9 me këngën "Legjende Dashurie". Në Maj 2010, Mirjeta Mema merr pjesë në Top Fest 7 me këngën "Engjelli I Vdekjes". Në Qershor 2011, Mirjeta Mema merr pjesë në Çelësi Muzikor 5 me këngën "Kot E Ke". ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Marjana Hila

Arjeta Sejdiu

Antigona Hoxha

Elma Halili

Tereza Pecani

Hanumshahe Morina

Bardha Dernogllava

Drita Jetishi - Sahiti

Adriana Asllani

Bardhe Gega Jaku


Tags: Mirjeta Mema, Mirieta Mema, Mirjeta Memaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019