A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mirsa Kerceli

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  91
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Mirsa Kerceli është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Falë talentit të saj dhe zërit të veçantë sapo doli në skenë triumfoi me sukses. Gërshetimi i zërit të ëmbël, bukurisë ëngjëllore dhe energjisë pozitive që ajo transmeton tek ne, bënë që Mirsa Kërqeli të jetë mjaft e popullarizuar por edhe e pranishme në estradën kosovare. Në Nëntor 2005, Mirsa merr pjesë në Kënga Magjike 2005 me këngën "Djaloshi Im", ku rrëmbeu çmimin "Magjia e parë". Në Qershor 2006, Mirsa merr pjesë në VFM 2006 me këngën...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare

Greatest Hits: Lovestoned (2010)

Duro Zemer (2010)

I 2ti (2008)

Nuk E Di (2006)


» Dërgo Një Këngë »

Pun E Madhe!
I, E Dashuruar
Dashuria Kushton
Buzen Mbi Buze
Lej Foret
Klubi N'ajer
Indiferent
Status Quo
Good luck
Këtë Natë


Përkthime (1)


Artistë Të Ngjashëm:

Argjentina Ramosaj

Kaltrina Selimi

Adelina Emini

Zanfina

Linda Halimi

Vesa Luma

Nora Istrefi

Genta Ismajli

Adelina Berisha

Big Mama


Tags: Mirsa Kerceli, Mirsa, Kerqeli, Mirsa Kercelli, Mirsa Kerqelli, Mirsada Kerceli

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018