Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mirsa: “Ja Pse Kam Qëndruar Larg Skenës”

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  5
[24-12-2013]
Këngëtarja e njohur gjilanase Mirsa Kërceli e cila ka një kohë që po i mungon skenës sonë, ka bërë të ditur se është bërë nënë. “Jam bërë nënë dhe ndoshta më kuptoni pse kam qëndruar pak larg skenës”, ka thënë me buzëqeshje këngëtarja.Ndryshe ajo ka pohuar se muzikën nuk e ka lënë dhe se pasionit të saj do t’i kthehet në momentin e parë kur këngëtarja të jetë më e lirë nga obligimet më të bukura në jetën e secilës femër.
Komente 0