Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mirsa - Macho Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  7

Macho doje të ishe, të dyja të na kesh
Të hajë me dy lugë, por e morrem vesh
S'pati grindje në mes neshë, urrejtje asnjëherë
Ramë dakort të ta kthejmë, shpinën përnjëherë.

Ref :

Me ish femrën tënde tash unë po pi
te lash un te la ajo e tash mbaj zi
Dy ishë femëra tua sonte po rrinë bashkë
Dhe çdo gjë tënden
Nga banesa sajë e hedhim jashtë.

ooooooooooooo.....nanananaaaaaaaaaaa

Macho doje të ishe.

Macho doje të ishe me neve pa nevojë
por ti mbetësh më në fundë, me gishta në gojë
hipokritë jo ferë në gënjeshtra amater
ramë dakortë të ta kthejmë shpinën përnjëherë.

Ref (2x) :

Me ish femrën tënde tash unë po rri
Të lashë unë të la ajo e tash mbajë zi
Dy ishë femëra tua sonte po rrinë bashkë
Dhe çdo gjë tënden
Nga banesa sajë e hedhim jashtë.

ooooooooooooo....nananananaaaaaaaaa

Macho doje të ishe.

ref:

me ish femren tonde tash un po rri
te lash un te la ajo e tash mbaj zi
dy ish femrat tua seonte po rrin bashk
dhe qdo gje tenden nga banesa e saj

me ish femren tande tash un po rri
te lash un te la ajo e tash nbaj zi
dy ish femrat tua sonte po rrin bashk
dhe qdo gje tanden nga banesa e saj e hedhim jasht


Ky tekst u dërgua nga AnnaMirsa Kerceli
Renditja: Top 200
Publikimi: 27/07/2008


Mirsa - Macho
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Macho".
3. Video është e këngës "Macho", por nuk këndohet nga Mirsa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mirsa Kerceli:


Komente 0