Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mirsad Jonuzi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Mirsad Jonuzi është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Në vitin 2019, Mirsad Jonuzi publikon albumin "Cadi"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentCadi (2019)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Arbër Aliu

Qemal Stafasani

Ferki Veseli

Iljas Limani

Shaban Bytyqi

Faton Avdyli

Fidaim Gashi

Arbnor Dulla

Arber Mavraj

Bujar Gashi

Tags: Mirsad Jonuzi, Cadi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet