Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mirvet & Ramize - Bilbili Ne Kashte  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

13/06/2013

2013-06-13T11:03:22+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bilbili Ne Kashte" kënduar nga Mirvet & Ramize.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Mirvet & Ramize i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mirvet Dhe Ramize:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet