Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mirvet & Ramize Shaqiri - Synetia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Oj nan ki shajvi qi bie oo(2x)
Lage kundrat e diar dilberit oo(2x)

Oj nan ki shajvi qi bie oo(2x)
Oj nano berberi si do vie oo(2x)

Ene si de vie si de dale oo(2x)
De shkoje baba vet de mare oo(2x)

Po na vajn berberi ka shkolla oo(2x)
Tabakin ne dor molla molla oo(2x)

E mori me mollat te bleme oo(2x)
Diar agen frajk dena reje oo(2x)

E mori me molla te rendajtme oo(2x)
Diar agen frajk de smetajtje oo(2x)

De bojm sinet diar agen gjurin do ta derdhim(2x)
Dajxhallert/Mixhallaret Diar ages ka jon do ti mledhim(2x)
Mirvet Dhe Ramize
Publikimi: 19/11/2022
Teksti: Mirvet Dhe Ramize
Muzika: Fatmir Kovaci
Studio: Alb Sound - Bekim MalsiaMirvet & Ramize Shaqiri - Synetia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Synetia".
3. Video është e këngës "Synetia", por nuk këndohet nga Mirvet & Ramize Shaqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Mirvet Dhe Ramize:


Komente 0