Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Misterioz

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Misterioz është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Prill 2005, Misterioz marrin pjesë në Top Fest 2 me këngën "Misterioze". Në Qershor 2005, Misterioz marrin pjesë në PoliFest 2005 me këngën "Ti Kerkon Rikthim". Më datë 11 Korrik 2007, Arta Grajqevci publikojnë videoklipin "Qik Pa Sherr", në bashkëpunim me Misterioz. Më datë 3 Dhjetor 2008, Misterioz publikojnë videoklipin "Prishtina"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareVetëm Ritëm


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Septics

2 Perqind

ETB 57

Brotherhood

E'7

T.A.R

Kamikaza-T

Master Bass

Forty Oz

Kabal Mafia

Tags: Misterioz, Grupi Misterioz


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet