A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mistiku

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  19
  • Age:
  • 27
  • Zodiac sign:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Mistiku is a popular singer of Hip-Hop music. Ai nisi karrieren e tij muzikore ne vitin 2009, se bashku me 4 pjestar te tjere nen emrin e Grupit TmB, ku themeluesit kryesore ishin Mistiku bashke me Panikun Tmb. Karriera e tij vazhdon me disa kenge ti cilat te parat u punuan ne Anorit records duke vazhduar te tjerat ne sudion e tij aktuale MagicRecords. Më datë 1 Korrik 2014, Mistiku publikon videoklipin "Pergjithmon Bashke", në bashkëpunim me Paniku Tmb. Më datë 16 Korrik 2015, Mistiku...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

I2rejt

Kauzza

Ex Wolf

Krijel Flexy

Blake

Fajt

Kia

3 Treshi

Arbër Kurtaj

Escobars


Tags: Mistiku, Atin Algjoni

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019