A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Mithat Sadiku

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  157
  • Origin:
  • Pejë 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 58
  • Zodiac sign:
  • Demi ♉
BIOGRAFIA: Mithat Sadiku is a very famous songwriter. Mithati ka lindur në Pejë. Aty edhe ka "vdekur"... edhe pse ende shkruan e vepron. Aktualisht është i angazhuar si IT në një kompani publike dhe ligjeron kurse të avansuara të kompjuterëve dhe të rrjeteve si CISCO - IT Essentials, CCNA dhe ECDL. Nuk ka lindur si tekstshkrues por si njeri … ashtu edhe është munduar të jetojë deri në frymën e tij të fundit. (Logoja e Mithatit është – “tekstshkrues apo poet jemi të gjithë, por dikush shkruan e...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Fanpage

Add Official

Social Accounts

More Songs

Loading... Please wait
See MoreRelated Artists:

Alfred Kaçinari

Arsim Bunjaku

Adrian Hila

Florent Boshnjaku

Alqi Boshnjaku

Gojart Ferati

Olti Curri

Dorian Gjoni

Hajg Zaharjan

Edmond Zhulali


Tags: Mithat Sadiku

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019