Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Mondi

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Mondi është një këngëtar i njohur. Shumë artistë zgjedhin të njëjtin emër dhe jo një emër arti origjinal dhe unik. Në këtë faqe përmbledhim të gjithë ata që kanë publikuar këngë me emrin "Mondi". Më datë 12 Shtator 2009, Mondi & Toni White publikojnë videoklipin "Akullore". Më datë 3 Nëntor 2009, Mondi publikon videoklipin "Sy Me Sy". Videoklipi u prodhua nga Shqipja Master. Më datë 3 Nëntor 2009, Mondi publikon videoklipin "Me Lindjen E Diellit". Videoklipi u prodhua nga...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare



    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Tha Answer

Netson

Big-K

Remzi Ukshini

Morina

Markelian Zaka

Arjan Effecti

Alko

G-Soldier

Tani

Tags: Mondi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet