Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Audio Kërko Video

Mondi - Gjate Zemra Priti  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

23/07/2013

2013-07-23T02:11:58+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Gjate Zemra Priti" kënduar nga Mondi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Mondi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet