Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Mondy

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Mondy është një këngëtar. Në Maj 2008, Mondy merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Ecni Tash Kceni", në bashkëpunim me K-Master. Në Maj 2009, Mondy merr pjesë në Top Fest 6 me këngën "Akullore", në bashkëpunim me Toni White....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtareAkullore


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Daloss

Don Master

Rd'basstard

Sweet'x

R.D.M.C

Donatt

Arlind Bahtiri

Freedom Soldier

Tiions

Lbx

Tags: Mondy, Mondi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet