Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Monika Salihu - A Po Don Ti Pak  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

04/08/2006

2006-08-04T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Mikrofoni I Artë 2006

Pjesëmarrëse në

Çelësi Muzikor 1Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "A Po Don Ti Pak" kënduar nga Monika Salihu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Monika Salihu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Monika Salihu:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet