Më mbaj mend (për 1 muaj)

Monika Salihu - Bota Ime  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

28/03/2016

2016-03-28T09:56:28+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bota Ime" kënduar nga Monika Salihu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Monika Salihu i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Florian Tufallari - Bota Ime

2x
Jemi un dhe ti
Kjo quhet dashni
Shpirt ty te du
Je gjithcka per mu

REF.:
Se ti je bota ime
Mua me ploteson
Se ti je mrekullia ime
Me lumturon

2x
Ti e imja do te jesh
Ty te kam princesh
Bota jemi ne te dy
Egzistoj vetem per ty

REF. 2x:
Se ti je bota ime
Mua me ploteson
Se ti je mrekullia ime
Me lumturon

Adelina Emini - Bota Ime

Mbremja shkoj hajt me merr
behu mashkull nje her
sonte kam nevoj per ty
sa larg e sa afer ne te njejtin vend
shikimet perplasen e prap ti nuk vjen

Ref:
zemra ime, je bota ime
nsyt e mi ben drit
vetem nje zemer un e kam
dhe ti i jep shpirt(2x)

sa te gjall jemi
por sonte as un as ti
sgjejm forc tafrohemi
sa larg e sa afer ne te njejtin vend
shikimet perplasen e prap ti nuk vjen

Pran teje dua
te shtrihem çdo nat
ta ndaj me ty
nje jet e nje fat
kujtimet qe i shkrujm ti je-tojm pergjithmoonn

Ref:
zemra ime, je bota ime
nsyt e mi ben drit
vetem nje zemer un e kam
dhe ti i jep shpirt(2x)

Ernim Ibrahimi & Ilir Tironsi - Bota Ime

ma gzove zemren mua moj shpirti im
pa ty moj bota ime nu ka kuptim

kjo pranver paska dal me ti thon ma tmir fjal

ma gzove zemren mua moj shpirti im
pa ty moj bota ime jo ska kuptim

ma gzove zemren mua moj shpirti im
pa ty moj bota ime nu ka kuptim

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Monika Salihu:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet