Më mbaj mend (për 1 muaj)

Monika Trungu - Rrugë Pa Kthim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Nuk di ku te shkoj
jo nuk e di
Shoh rruge pa fund
Shoh rruge pa kthim
Nuk di ku te shkoj
Jo s'di ku te shkoj
Ne sferen e lashte te jetes.

Dhe ditet kalojne
Une prape nuk di
Me iken rinia me nxitim
Nuk di çfare te bej
Jo s'di ta ndaloj
Ne rruge pa kthim jam nisur.

Refreni:
Jeta ime
Rruge pa kthim pa krye
Qe kur lind jo nuk ndalon
Nje perralle e hidhur
Nje drame e bukur
Ku heroi nuk fitonNuk kemi video për këtë këngë.


Monika Trungu
Publikimi: 01/06/2002
Festivali: PoliFest 2002
Muzika: Adrian Hila
Teksti: Monika Trungu


Monika Trungu - Rrugë Pa Kthim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rrugë Pa Kthim".
3. Video është e këngës "Rrugë Pa Kthim", por nuk këndohet nga Monika Trungu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Monika Trungu:


Komente 0