A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  10
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Mosha:
  • 36 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Monny është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Merret me muzike qe nga viti 1999 ku edhe morri pjese ne disa koncerte te medha por me pas pushoi per 2 vjet deri n`kthimin e serishem n`rrugen e nisur qe nga heret n`rini per t`ngritur nivelin e Rap`it shqiptar bashke me familjen e madhe Double-G. Në Prill 2005, Monny merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Cohu Shqiptari", në bashkëpunim me D.U.D.A.. Në vitin 2006, D.U.D.A. & Monny publikojnë albumin "Shqipe Me Dy Kry" n`bashkepunim dhe me gj...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Anëtar i labelit

Double G Army

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Ylli Trokitës

ZeeroMan

Cozman

Prince Double H

B52

Rrufeja

Eki

Cyanide

Jeton

Presioni


Tags: Monny, Moni, Mony

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019