Më mbaj mend (për 1 muaj)

Morena Taraku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  802
  • Vendlindja:
  •  
  • Mosha:
  • 28 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Morena Taraku është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe dance. Me transformimin e vet të pazakonshëm ka arritur majat e bukurisë. Është zgjedhur “Miss Kosova 2010”, “Miss Liberty of the World 2012", mori pjesë në “Miss Earth 2010”, ka përfaqësuar Shqipërinë në “Miss World 2012”; shijoi aventurën e saj në “VIP Shpija 3”, provoi veten si prezantuese e “Video Festit Muzikor”, është imazh publicitar i DigitAlb. Ka treguar edhe më shumë nga talenti i saj i fshehtë dhe, akoma është një ndër personazhet më të dashu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Snapchat

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Komente

83 🔥    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (33)

10
25
27
27
17
16
16
16
17
19
26
29
22
24
33
26
20
26
32
29

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY

Artistë Të Ngjashëm:

Gerta Mahmutaj

Qendresa Batllava

Malda Susuri

Viona Shabani

Dorina Xerxa

Anduena Tahiri

Vesa Smolica

Ema Smajli

Arbëresha Hajdari

Lule Mustafa

Tags: Morena Taraku


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet