A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Morena Taraku - Love Love


Choose star rating

Rating:  3.9 / Votes cast:  65

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

18/03/2015

2015-03-18T07:00:01

Do you feel alright yeah
don't you wanna be my baby now
E dim qe don love
le ta din krejt krejt kreejt
e din qfar dua
e di qa po don ti
ski mi ra pishmoonit masi te provon tii
when you be my babe
come on be my babe
this is all I want from you tonight

Ref.
I want you love love love
I need you love love love
I need you love love love
I need you love love love
I need you love love love
I need you love now and now
This is singig love love love
hajde hajde edhe une tperqafoj
love love love hajde ma knej askujt nuk i tregojj
Uuuu bone veq per mu
hajde veq per mu
just me and you

Do you feel alright yeah
don't you wanna be my baby now
e dim qe don love
le ta din krejt krejt kreejt
e din qfar duaaa
e di qka po don tii
ski mi ra pishmoonit masi te provon ti
when you be my babe
come on be my babe
this is all I want from you tonight

Ref...
I want you love love love
I need you love love love
I need you love love love
I need you love love love
I need you love love love
I need you love now and now
This is singig love love love
hajde hajde edhe une tperqafoj
love love love hajde ma knej askujt nuk i tregojj
Uuuu bone veq per mu
hajde veq per mu
just me and you


Lyrics submited by UrataKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019