Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Morina është një këngëtar i njohur. Morina.diablO (lindur si Pajtim Morina), i njohur gjithashtu si M.D eshte reper dhe producent shqiptar nga Kosova, i lindur ne Therande. Ne vitin '96 zhvendoset ne Prishtine, ku edhe ka kryer shkollen fillore dhe ate te mesme. Tani eshte ne studime. Njihet si njeri nga themeluesit e rap klanit B2D (Born 2 Die Family). Karriera e tij muzikore filloi ne vitin 2003, ku se bashku me McLumi-n filluan te shkruanin tekste, te cilat per shkak te kushteve...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »Artistë Të Ngjashëm:

Fenix

Rapp Dogg

Arjan Effecti

Shaban Rogaci

Breaker G

Gzim Roci

Xhemail Retkoceri (Xhemi)

Muhamer Duraku-Meli

Mc Mitrovicali

Sejdi Sejdiu


Tags: Morina, Pajtim Morina, M.D

Krijo Një Kartolinë