Më mbaj mend (për 1 muaj)

Morina - Prissoner (skit) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


I supposed to be
A soldier of the freedom
But now I live
In a fucking prison.
I’m asking my self
What did I make
And I find an answer
I make a mistake.
I am nice man
I swear in God
I have don a mistake
But good things a lot.
I am psycho killer
That’s what I do
Now you learn from me
And don’t do it to.
I’m telling you
The life is just a hell
From prison of Lipjan
Is coming new REBEL
R to the E
B-E-L (Spell – Shqiptim)
Is not hard to tell
I make your body smell .
Those things I do
So don’t be confuse
I going to win
And you’re going to lose.


Ky tekst u dërgua nga  rina


Nuk kemi video për këtë këngë.


Morina
Publikimi: 02/04/2013


Morina - Prissoner (skit)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prissoner (skit)".
3. Video është e këngës "Prissoner (skit)", por nuk këndohet nga Morina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Morina:


Komente 0