Më mbaj mend (për 1 muaj)

Morina - Intro Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Morina:
Gjun ti me pluma
po un shkeli neper pluma,
Mu sem vyn fama jote
un boj Rap pa albuma.
Nese per me mdal perball
ty tduhet ni ushtri,
my em vyn veq njona dor
pertoke me ju shtri.
I kom kalu plot do sene,
I kom lon plot viktima
Qa ska mrri diten Pajtimi
I ka bo naten Morina
24 or nkam
24 tu munu
Qfar njerz rreth meje e rreth teje
Krejt munohen me ta lshu
Qe arsyja pse po vi
Qe arsyja pse po hi
Menon je shum i madh
E me men hala i ri
Per mu test i leht
Si nfakulltet provim
Me goj a me shkrim
I gatshem kur i din
Une jom ujk i ri
Po kom pun me lepra
Karrieren un ta thej
Sikur gjam 3mm
Le ta qet gishtin nkry
Ai qe don me kundershtu
Ta merr menja je i gatshem
Ski nevoj me hezitu.


Ky tekst u dërgua nga  rina


Nuk kemi video për këtë këngë.


Morina
Publikimi: 02/04/2013


Morina - Intro
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Intro".
3. Video është e këngës "Intro", por nuk këndohet nga Morina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Morina:


Komente 0