A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
  • Origin:
  • Rahovec 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 46
  • Zodiac sign:
  • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Morris is a popular singer. Mezahir Haxhijaha - Morrisi eshte i martuar dhe ka 3 femi. Me muzike ka filluar te meret qe ne moshen e re,me prezantimet e shumta bashke me shoqerin kulturo artistike Rahoveci nga Rahoveci dhe Aida po ashtu nga Rahoveci. Ka edituar dhjetra kenge dhe disa videoklipe. Nga kenget qe jane shkeputur jane "E Dita", "Ende me pyesin per ty", "Me shiko ne Sy", "Me Lejoni" dhe kenga Hit ne bashkepunim me Nora Jupa "Vone per ne te dy". Jeton ne Rahovec dhe...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Luli (Lulzim Sadiku)

Artan Bakija

Kosovar Alija

Fatmir Miroci

Nexhat Vitia

Hazir Qelaj

Nehat Ferati

Avni Hadergjonaj

Blerim Gashi

Luan Krasniqi


Tags: Morris, Moris, Mezahir Haxhijaha, Morrisi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018