Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Burrniku

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  146
BIOGRAFIA: Motrat Burrniku është një duo artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo ilahi. Më datë 7 Mars 2020, Motrat Burrniku publikojnë videoklipin "Dashnia Motres". Muzika e këngës u punua nga Naim Qukiqi, teksti u shkrua nga Fadil Topalli, ndërsa për orkestrimin u kujdes Naim Qukiqi. Më datë 17 Maj 2020, Motrat Burrniku publikojnë videoklipin "Vellau Im Me I Bukuri Emer". Muzika e këngës u punua nga Agon Neziri, teksti u shkrua nga Fadil Topalli, ndërsa për orkestrimin u kujdes Agon Neziri. Videoklipi u prodhua nga kompania RGB...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

3

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Aida Dhe Eda

Era Dhe Elvira

Ani Dhe Ana

Bora Dhe Zijush Elezi

Erlini Dhe Ervini

Gimi Dhe Gazi

Etleva Dhe Era

Leonida Dhe Ajla

Havushe Dhe Andrin Salihi

Jon Dhe Janina Dardhishta

Tags: Motrat Burrniku, Hyrjeta Burrniku, Albina Burrniku


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet