Motrat Hajzeri
Motrat Hajzeri

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
Biografia

BIOGRAFIA: Motrat Hajzeri është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe tallava. Më datë 17 Mars 2008, Motrat Hajzeri publikojnë videoklipin "Nese Dalim Sonte". Në Qershor 2008, Motrat Hajzeri marrin pjesë në Polifest 2008 me këngën "Dashuroj Me Zemer". Në vitin 2009, Motrat Hajzeri publikojnë albumin "Zemër Oj Zemër". Më datë 18 Shkurt 2014, Motrat Hajzeri publikojnë videoklipin "E Di". Muzika e këngës u punua nga Nexhat Mujovi (Wirusi), teksti u shkrua nga Arsim Bunjaku, ndërsa për orkestrimin u kujdes Nexhat Mujov...

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje💿 Albume
Komente 0