Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Hajzeri - Nese Dalim Sonte Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Nese dalim sonte njemije puthje do ti jap
do te jesh i imi per nje kohe te gjate
nese dalim sonte do ta them une me gjithe shpirte
une te deshta teper por ti kete nuk e ke dite

refreni-Do ti puth buzt e tua do ti puth
do ti shijoj dalengadale
kur te dalim per heren e pare-2x

Tash e per gjithe jeten vec e jotja do te jem
askush pervec teje zemren s'ma rremben
nese dalim sonte do ta them une me gjithe shpirte
une te deshta teper por ti se ke dite

refreni-........................................................................................................


Ky tekst u dërgua nga Lindi Nga Ulqini

Motrat Hajzeri - Nese Dalim Sonte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nese Dalim Sonte".
3. Video është e këngës "Nese Dalim Sonte", por nuk këndohet nga Motrat Hajzeri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Motrat Hajzeri:


Komente 0