Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Hoxha

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  141
BIOGRAFIA: Motrat Hoxha është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Në vitin 2013, Motrat Hoxha publikojnë albumin "Dajret E Prizrenit" Në vitin 2014, Motrat Hoxha publikojnë albumin "Lojen E Madhe" Në vitin 2015, Motrat Hoxha publikojnë albumin "Shtatë Ditë Dasëm Kemi Ba" Më datë 20 Shkurt 2016, Motrat Hoxha publikojnë videoklipin "Urime Martesa". Më datë 13 Tetor 2016, Motrat Hoxha publikojnë videoklipin "Familja Berisha". Më datë 22 Korrik 2017, Motrat Hoxha publikojnë videoklipin "Tungjatjeta O...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë KomentKa Nis Dasma (2017)

Shtatë Ditë Dasëm Kemi Ba (2015)

Lojen E Madhe (2014)

Dajret E Prizrenit (2013)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Motrat Shala

Vllezerit Shala

Motrat Duhani

Motrat Bushi

Vellezerit Aliu

Te Vertet

Corona

Misterioz

Rikthimi

Gremza

Tags: Motrat Hoxha


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet