Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Kryeziu

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
BIOGRAFIA: Motrat Kryeziu është një grup artistësh i njohur. Motrat Kryeziu jane Majlinda dhe Valbona Kryeziu. Në vitin 1999, Motrat Kryeziu publikojnë albumin "Ndëgjoma Këngën". Në Qershor 2002, Motrat Kryeziu marrin pjesë në PoliFest 2002 me këngën "Shtegtari Im". Më datë 9 Qershor 2013, Motrat Kryeziu publikojnë videoklipin "Sykaltroshe Faqekuqe"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i grupit

Majlinda Kryeziu

Anëtar i grupit

Valbona Kryeziu

Komente

Asnjë KomentNdëgjoma Këngën (1999)


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Bloody Soldierz

Vëllezërit Zikolli

Te Vertet

2boys

Ligji Rruges

Koha

Upstream

Day Shift

Gremza

Ethnically

Tags: Motrat Kryeziu, Majlinda Kryeziu, Valbona Kryeziu


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet