Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Murtezi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20
 • Vendlindja:
 •  
 • Jetojnë dhe veprojnë në :
 • Belgjikë 
 • Mosha:
 • 27 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Shigjetari ♐
BIOGRAFIA: Motrat Murtezi është një duo artistësh e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore dasmash dhe popullore kosovare. Keto jane Motrat Murtezi, nga Presheva te lindura ne Belgjike. Motrat Murtezi me daten 1 Janar 2014 kan hapur faqen ne Facebook kan postuar video pa u ndal, kenge te artistve tjere, mirepo para se me fillu karieren Motrat Murtezi kan fituar dhurat prej kengetares se madhe Remzie Osmani, me refrenin e kenges 'per mua je kryeveper' kan marur maseshumti pelqime ne facebook,dhe ato jan shum te lumtura me dhuraten e Remzije Osmani-t, Motrat prej qe ja...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtar i grupit

Valmire Murtezi

Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment

  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Motrat Murtezi, Twins Murtezi, Flamure Murtezi, Valmire Murtezi

Komente 0